Abrikosų tyrės juostelės LABU 50g

 • Abrikosų tyrės juostelės LABU 50g

  Kodas: 09454010

  Abrikosų tyrės juostelės 50g 

 • Abrikosų tyrės juostelės 50g 

  LABU EXOTIC abrikosų tyrės juostelės. Tai biologiškai vertingas užkandis tik iš vieno ingrediento – abrikosų (100 %). Be pridėtinio cukraus, be skonio ir spalvų stipriklių!
  Abrikosų tyrės juostelėse gausu vitaminų E, A, B, taip pat mineralų- kalio, geležies, kalcio.
  LABU užkandžiai sukurti kiekvienam, besirūpinančiam savo kūnu ir gera nuotaika. Skanėstai puikiai tinka visiems, siekiantiems smaližiauti kokybiškiau, sportuojantiems ir aktyviai dirbantiems, taip pat žmonėms netoleruojantiems glitimo, veganams. Skubant visada galima gauti sveikos energijos iš LABU!
  Produktai išsiskiria tuo, kad į juos patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kurioje, priklausomai nuo žaliavos rūšies, yra nuo 30 iki 60 proc. žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (fenolinių medžiagų, vitaminų, ląstelienos, pektino ir kt.).
  Džiovinimo metu iš vaisių vanduo yra pašalinamas, todėl visos medžiagos yra 4-5 kartų labiau sukoncentruojamos. Vaisiai sukoncentruoja ir cukrų, ir rūgštį, todėl džiovintų vaisių, uogų ir daržovių skonis yra labiau koncentruotas nei įprastai. Taip pat džiovintuose gaminiuose sukoncentruota daugiau vitaminų, maistinių skaidulų, fenolinių ir kitų svarbių mums vertingų medžiagų.
  LABU - idealus užkandis bet kuriuo metu!