Stiklinės gertuvės

 • Neon Kactus prekinis ženklas atsirado 2018 metais, kūrėjams 20 metų praleidus maisto ir gėrimų industrijoje bei pamačius, kiek plastiko patenka į mūsų aplinką ir kokį poveikį jis jai daro.
  Buvo aišku – labai svarbu sukurti revoliucinį daugkartinio naudojimo produktą, kuris būtų stilingas, neprilygstamo dizaino ir turėtų puikias eksploatacines savybes ir visa tai paragintų žmoniją atsisakyti vienkartinės taros.
  Rezultatas – stiklinis Neon Kactus puodelis. Modernus ir stilingas, sukurtas atspindėti patikimumą, gėrimo malonumą, panaikinant vienkartinių puodelių poreikį.


  Misija
  Neon Kactus misija – sukurti geresnį rytojų! Šiandien, dėl stilingo ir funkcionalaus Neon Kactus produkto, pritaikyto dinamiškam gyvenimo ritmui, tūkstančiai žmonių, daugiau kaip 30–yje pasaulio šalių atsisakė vienkartinės taros taip mažindami užterštumą.
  Kiekvienas Neon Kactus daugkartinio naudojimo produktas užkerta kelią 750 vienkartinio naudojimo produktams patekti į aplinką.
  Iki 2025 metų Neon Kactus misija yra užkirsti kelią 500 milijonams vienkartinės taros patekti į aplinką.
  Už kiekvieną parduotą Neon Kactus produktą yra pasodinama po medį, kad padėti atsodinti mūsų planetą ir sukurti geresnį rytojų!
  Už kiekvieną parduotą produktą, Neon Kactus dalį pelno aukoja Less Plastic organizacijai.
   

  Prekių nėra.