Kavos aparatas Dr. Coffee C12

 • Kavos aparatas Dr. Coffee C12

  Kodas: 22210054

  Kavos aparatas Dr. Coffee C12 

 • Kavos aparatas Dr. Coffee C12 – tai pažangiausias C serijos flagmanas, sukurtas ir ištobulintas pamaloninti nedidelio biuro darbuotojus aukščiausios kokybės kava, tarsi ją būtų paruošusi barista geriausiame kavos restorane. Sujungus geriausias namams skirto C11 modelio savybes su papildomais našumą didinančiais sprendimais C12 modelis patenkins nedidelio biuro kavos mylėtojų poreikius nepertraukiamai ruošiant aukščiausios kokybės kavą.

  Efektyvus šilumos išskaidymas, dvigubai talpesnis vandens rezervuaras, aukštesnis nulašėjimo padėklas ir patobulintas dizainas – tai ne tik praplėstos geriausios C11 ir su papildomais, verslo poreikiams pritaikytais moduliais sujungtos C12 modelio techninės galimybės, tai daug didesnis vartojimo patogumas bei kavos gėrimų ruošimo efektyvumas.

  Modernus minimalistinio dizaino kavos aparatas Dr. Coffee C12 veikia itin tyliai, taip užtikrindamas malonumą mėgautis kokybiška kava neblaškant kolegų biure dėmesio, o paprasta priežiūra užtikrina kasdienį patogumą geriant nepriekaištingos kokybės kavą Jūsų biure. 15-os skirtingų receptų pasirinkimas bei individualiai pritaikomi 8 vartotojų profiliai – tai išskirtinis dėmesys kiekvieno kavos gurmano poreikiams.

  Svoris
  15 kg
  Išmatavimai
  30,2 × 46,3 × 44,5 cm
  Rekomenduojama dienos norma
  30 puodelių

  Kavos pupelių indo talpa
  280 g

  Kavos tirščių indo talpa
  30 porcijų

  Vandens rezervuaro talpa
  4 litrai

  Pieno sistemos prasiplovimas
  Vienu mygtuko paspaudimu

  Vandens pompa
  Viena

  Karštas vanduo
  Yra

  Pienas
  šviežias

  Ekranas
  7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas, 355.72 mm * 255.54 mm * 62.7 mm dizaineriškas rėmas

  Spalva
  Juoda

  Garantinis terminas juridiniams asmenims
  12 mėn.