Pristatymo sąlygos

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS!
  Visą Rugsėjo mėnesį dovanojame klientams nemokamą pristatymą nepriklausomai nuo pirkinių krepšelio vertės.


  PRISTATYMO SĄLYGOS

  Užsakymai Lietuvoje ir užienyje pristatomi naudojantis "DPD" paštomatų ir kurjerio paslaugomis, Prekės pirkėjui pristatymo laikas gali užtrukti 1-3 darbo dienas, nuo apmokėjimo patvirtinimo, jeigu atskirtu individualiu susitarimu nesusitariama kitaip. Karantino laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

  Pristatymo eiga:
  • Kai užsakymas pristatomas į pirkėjo nurodytą "DPD" paštomatą, tinkamą paštomatą reikia nurodyti pasirinkus jį iš sąrašo. Pasirinkus netinkamą paštomatą, būtina nedelsiant informuoti pardavėję el. paštu eshop@kavinukas.lt. Siuntos kodą pirkėjas gauna iš pardavėjo el. paštu iš karto, kai siunta būna išsiųsta. Siuntos eigą galima sekti "DPD" internetinėje svetainėje. Informaciją apie į konkretų paštomatą gautą užsakymą pirkėjas gauna SMS žinute iš pristatymo bendrovės.

  • Užsakymai per "DPD" kurjerį pristatomi nurodytu adresu. Siuntos kodą pirkėjas gauna iš pardavėjo el. paštu iš karto, kai siunta būna išsiųsta. Siuntos eigą galima sekti "DPD" internetinėje svetainėje. Informaciją apie planuojamą pristatyti užsakymą pirkėjas gauna SMS žinute arba telefono skambučiu iš pristatymo bendrovės.

  Pristatymo kaina:
  Lietuvoje:
  • Į "DPD" paštomatus užsakant iki 50 Eur vertės pirkinių – 2.50 Eur.
  • Per "DPD" kurjerį užsakant iki 50 Eur vertės pirkinių – 5.00 Eur.

  Nemokamo pristatymo sąlygos:
  • Į "DPD" paštomatą nemokamas pristatymas taikomas perkant daugiau kaip už 35 Eur.
  • Per "DPD" kurjerį nemokamas pristatymas taikomas perkant daugiau kaip už 35 Eur.

  Individualios pristatymo sąlygos:
  • Esant poreikiui ir galimybėms prekės gali būti pristatomos šiose taisyklėse nenumatytomis sąlygomis, pvz., didesnis kiekis nei 10 kg ES ar į ne ES šalis. Tokiais atvejais susitariama individualiai el. paštu kristina@kavinukoprekyba.lt ar telefonu 862065873