Varnalėšų šaknų kava 100 g

 • Varnalėšų šaknų kava 100 g

  Kodas: 41002009

  Varnalėšų šaknų kava 100 g 

 • Varnalėšų šaknų kava 100 g 

  Nuo seno vertinama dėl savo ypatingų savybių, tradicijų įkvėpta natūrali kava ieškantiems gardžių alternatyvų be kofeino.

  Sodraus skonio gėrimas puikiai tinka po sotaus valgio ar tiesiog, kai reikia naujų jėgų ir švarios pradžios. 

  Sudėtis: didžiosios varnalėšos (Arctium lappa L.) šaknys 100 %. 

  Paruošimas:  Įberkite 1 a. šaukštelį kavos į puodelį. Užpilkite verdančiu vandeniu, palaikykite 5-7 min. 

  Gardu su mėgstamu pienu ar grietinėle, medumi, kardamonu, cinamonu. Skanaus! 

  Tinka ruošti visų tipų kavinukais ir pusiau automatiniais (nemalančiais) kavos aparatais. 

  Dėmesio! Varnalėšų žaliavoje pastebimi plaušų pūkai yra natūralių skaidulų (lignino, hemiceliuliozės ir kt.) dariniai, kurie kartais išlieka net ir kruoščiai išsijojus gamybos procese, mat vėl sušokti į gumulėlius gali transportavimo vibracijos metu. Šie plaušų pūkai neturi jokios įtakos skoninėms ar fitocheminėms kavos savybėms, užplikius ir nufiltravus lieka su nuosėdomis.
  Tirpios skaidulos, pvz. inulinas, pasižymi įvairiomis biologinėmis savybėmis, įskaitant imunomoduliacinį, antioksidacinį, priešnavikinį, hepatoprotekcinį, hipoglikeminį ir virškinimo trakto apsauginį poveikį. Tedžiūgauja mūsų gerosios bakterijos ir visa imuninė sistema!

  Vis dėlto atkreipiame dėmesį, kad varnalėša yra vaistinis augalas, ir prieš vartojant nepamirškite atsižvelgti į savo ligas bei pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Atminkite, kad varnalėšų nepatartina vartoti nėščiosioms ir žindyvėms, alergiškiems graižažiedžių šeimos augalams, atsargiau sergant cukriniu diabetu.