PRESTO ČAI, juodoji arbata

 • PRESTO ČAI, juodoji arbata

  PRESTO ČAI, juodoji arbata 

 • PRESTO ČAI, juodoji arbata 

  Tradicinis šildančių prieskonių mišinys, skirtas laikui nepavaldžiam ritualui. 

  Chai arbatos gėrimo tradicijų kilmė siekia 16 amžių, o jų pradžia - ajurvedos arbatų mišiniai su pienu. Vėliau šį receptą papildė ir juodoji arbata. dabar šis gėrimas paprastai ruošiamas trumpai verdant arbatžoles ir prieskonius piene. Chai arbata yra vienas populiariausių gerimų ne tik tėvynėje Indijoje, bet ir JAV. Presto Chai esantis cinamonas veikia kaip antioksidantas, apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų, gali padėti sureguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir gerinti medžiagų apykaitą. Arbatoje esantis imbieras pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, stiprina imuninę sistemą, o naudojamas kartu su juodaisiais pipirais gali padėti sutrikus virškinimui. Gvazdikėlių antiseptinės savybės padeda malšinti skausmą, o kardamonas naudojamas kaip atpalaiduojantis ir raminantis prieskonis. 

  Sudėtinės dalys: juodoji lapelių arbata, pipirai, cinamonai, imbierai, kardamonai, gvazdikėliai, kvapiosios medžiagos.

  Paruošimas: 12g (maždaug 6 arb. šaukšt.) mišinio 1 l filtruoto verdančio vandens; palaukti 3 min., pieno ir cukraus dėti pagal skonį, arba 8 arb. šaukšt. mišinio 1 l verdančio pieno, pavirti ant lengvos ugnies 2-3 min., nukošti.

  Pagardinti galima įmetus į mišinį porą nedidelių vanilės gabalėlių ir cukrumi ar medumi. Prieskoniniai augalai gerai nuteikia, ramina gerklę ir padeda virškinimui.
   


   

 • Alternatyvios prekės